У ДПС пройшов тренінг "Проведення опитування та допиту"


Протягом тижня представники підрозділів власної та внутрішньої безпеки Держприкордонслужби брали участь у практичному тренінгу на тему "Проведення опитування та допиту". Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Протягом тижня представники підрозділів власної та внутрішньої безпеки Держприкордонслужби брали участь у практичному тренінгу на тему "Проведення опитування та допиту", що був організований відділом з правоохоронних питань (INL) Посольства США в Україні. Об этом сообщает moment-istini.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тренінг проводили експерти з Польщі. Він був спрямований на розвиток навичок комунікації з потерпілими, свідками та підозрюваними. Учасники тренінгу вчились отримувати, аналізувати та використовувати інформацію, визначати її достовірність та використовувати її для виконання поставлених завдань.

Для закріплення знань, слухачі виконували практичні вправи в реальних умовах. Прикордонники також отримали знання з основ використання сучасних технологій у оперативній роботі, у тому числі використання соціальних мереж та пошукових інструментів для проведення ефективного допиту та аналізу отриманої інформації.

По закінченню заходу прикордонники отримали відповідні сертифікати про проходження тренінгу.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/spivrobitnyky_vnutrishnoi_ta_vlasnoi_bezpeky_pokrashchuvaly_navychky_komunikatsii_321587.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя